Kāda ir kempera maksimālā kravnesība un kāda kategorija ir nepieciešama?

Visu izīrēto AUTO KEMPERI kemperu masa ir līdz 3500 kg, tāpēc ikvienam, kam ir B kategorijas vadītāja apliecība, var vadīt mūsu kemperi. Kemperi ir pietiekami liela izmēra transportlīdzekļi, tādēļ iesakām tos vadīt personas, kuru braukšanas pieredze ir vismaz 3 gadi.

Kempera vidējais svars ir aptuveni 2800-3000 kg, tādēļ pasažieru un viņu bagāžas svars parasti var būt aptuveni 500-700 kg.

Kempera nomas izmaksas: kas ir iekļauts?

Dažādi kemperu nomas uzņēmumi kemperu nomas cenā ietver dažādas lietas. Pirms noslēgt nomas līgumu par kemperi, mēs iesakām jums noteikt, vai nomas cenā ir iekļauti šādi priekšmeti un pakalpojumi.

AUTO KEMPERI piedāvāto nomas maksu iekļauj:

 • kempera sagatavošana ceļošanai un instruktāža pirms ceļojuma
 • OCTA un Casco apdrošināšana
 • neierobežots nobraukto kilometru(nomājot ne mazāk kā 10 dienas)
 • velosipēdu turētāji
 • piepildīts gāzes balons un ūdens tvertne
 • WC īpašs šķidrums
 • Izvelkamā marķīze
 • Priekšējo logu termo aizsargi
 • Ūdens šļūtene
 • Palikņi auto izlīmeņošanai
 • iespēja novietot savu automašīnu mūsu autostāvvietā
 • ceļojuma padomi un vērtīgu ceļojumu pieredzes apmaiņa.
Kad rezervēt kemperi?

Kemperu noslogojums ir atšķirīgs dažādos gada laikos. Vislielākā interese par kemperiem ir pavasara beigās, vasarā un agrā rudenī. Ja plānojat doties kempera braucienā maksimālās nodarbinātības laikā, mēs iesakām rezervēt kemperu 3-4 mēnešus pirms brauciena sākuma. Ja populāra sezonas laikā jūs nolemjat ceļot pēdējā brīdī, joprojām piedāvājam zvanīt mums, jo reizēm klienta plāni mainās un kempera rezervācija tiek atcelta. Pārējo gadu laikā ir grūti prognozēt kemperu noslogojumu, tāpēc, kad esat izlēmuši par ceļojuma datumiem, mēs iesakām savlaicīgi rezervēt kemperi.

Apdrošināšana un tās darbība.

Visi sia” AUTO KEMPERI” kemperi ir apdrošināti obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanā (OCTA) un KASKO apdrošināšanā, kas derīga visā Eiropā (izņemot Īriju, Lielbritāniju, Kipru, Serbiju, Melnkalne, Albānija).

Vai es varu ceļot ar kemperi ārpus Eiropas robežām?

Kemperi AUTO KEMPERI ir apdrošināti civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas un KASKO apdrošināšanā, kas derīgas visā Eiropā (izņemot Īriju, Lielbritāniju,Serbiju,Melnkalni,Albāniju un Kipru), tāpēc ieteicams izvēlēties maršrutus Eiropā. Ārpus Eiropas, šie apdrošināšanas veidi nav spēkā , tāpēc ceļotājam izbraucot(ja ir atļauja no iznomātāja)noES jāveic apdrošināšana pašam uz sava rēķina. Ņemot vērā dažu ārpus Eiropas esošo valstu ceļu stāvokli, mēs neiesakām doties uz tiem ar kemperi vai arī speciāli sagatavotā šādai ceļojošai automašīnā.

Kādas lietas ir kemperī?

Kemperī ir šādas lietas:

 • GPS navigācija (extra);
 • pilns gāzes balons un ūdens tvertne;
 • ūdens šļūtene;
 • strāvas vadi savienošanai ar 220V;
 • īpašs šķidrums WC;
 • Stikla termo pārsegi priekšējiem logiem;
 • Pārgājienu mēbeles: krēsli un galds (extra);
 • Īpaši ķīļveida palikņi zem riepām, kempera izlīmeņošanai stāvvietās;
 • nepieciešamie piederumi brauciena sākumam: trauku mazgāšanas līdzekli, lupatas, atkritumu maisui, sērkociņi, tualetes papīrs;
 • gultas piederumus un instrumentus (spilveni, gultas pārklāji un balta gultas veļa) kemperī nav, tomēr mēs piedāvājam iznomāt tos atsevišķi.
Sildīšana kemperī un ēdiena gatavošana. Cik ilgi pietik ar 1gāzes balonu?

Mūsu kemperi lielāko daļu apsilde darbojas uz dizeļdegvielu (Webasto). Kemperim ir gāzes balons, kas satur 11 kg gāzes. Dažādos gada laikos, pilns gāzes balons tiek patērēts dažādos laikos. Gāzes patēriņš ir atkarīgs no tā, cik daudz laika jūs plānojat braukt un cik bieži apstāties kempinga vietās, kur jūs varat izveidot savienojumu ar ārējo elektroenerģiju, cik daudz pārtikas tiek gatavots un cik bieži kemperis tiek apsildīts.
Ja gāzi lieto tikai ēdiena pagatavošanai, tas parasti pietiek 3 nedēļām,
Tiem, kas gatavo daudz – 2 nedēļas.
Ja gāzi izmanto ēdiena gatavošanai un apkurei:
1) ja ārējā temperatūra ir vismaz 5 grādi pēc Celsija – 1 nedēļu;
2) ja āra temperatūra ir zemāka par 0 grādiem pēc Celsija – 3-4 dienas. Kā arī ja kemperis nepārvietojas un nav pievienots ārējai elektroenerģijai, ledusskapja dzesēšanai darbojas uz gāzi.

Kāda ir ūdens rezervuāra jauda kemperī? Vai es varu dzert ūdeni no tūristu ūdens tvertnes?

Kempera pilna ūdens tvertne ir 115 litri. Lietot uzturā ūdeni no kempera ūdens tvertnes nav ieteicams, tādēļ iesakām rūpēties par dzeramo ūdeni, kad dodieties ceļojumā.

Vai es varu izmantot / uzlādēt parasto sadzīves tehniku kemperī?

Jā, ar noteiktiem ierobežojumiem. Elektriskais spriegums kemperī ir 12 V. Katram kemperim ir iespēja izīrēt sprieguma pārveidotāju no 12 V uz 220 V, tādēļ brauciena laikā jūs varat izmantot datoru kemperī, uzlādējiet tālruņa vai kameras akumulatoru. Kempingā, savienojot kemperi ar ārējo elektroenerģiju, varat izmantot vismaz vienu kempera ligzdu, kuras spriegums ir 220 V.

Cik ilgi kemperis spēj autonomi darboties ārpus kempinga vietas?

Maksimāli tas varētu būt 3 dienaktīm vienā vietā!
Kemperim ir divas baterijas. Viena automašīna, otrā dzīvojamā daļa. Dzīvojamās daļas baterija tiek izmantota iekštelpu apgaismojumam, ūdens spiediena uzturēšanai, TV / DVD un citām iekārtām. Ja katru dienu, jūs nobraucat vismaz 300 km, tas būs pietiekami, lai uzlādētu akumulatoru, dzīvojamai daļai, pretējā gadījumā kemperi būtu jāsavieno ar ārējo elektroenerģiju. Kempera ūdens tvertnes ierobežotā daudzuma dēļ (110 litri ūdens), mēs tomēr iesakām periodiski nakšņot kempingā,kur būs iespēja iztukšot un uzpildīt tvertnes,kā arī pieslēdzot ārējo elektrību tiek uzlādēta(iebūvēts lādētājs) dzīvojamās daļas baterija .
Mēs pievēršam uzmanību tam, ka dažās vietās autostāvvieta naktī var būt aizliegta vai ierobežota, tādēļ ir jāpievērš uzmanība ceļa zīmēm.

Gultas veļa un galda piederumi

Gultas piederumus (spilveni, gultas pārklāji un balta gultas veļa) un trauku kemperos nav, bet mēs piedāvājam izīrēt gultas piederumus un traukus atsevišķi. Auto kempera rezerēšanas laikā vai vēlāk, informējiet AUTO KEMPERI pārstāvi par to, un viņš pārūpēsies, ka auto kemperis tiek izīrēts ar gultas piederumiem un traukiem.